Factum Group expanduje do Ruska

15. 02. 2011

Analytics – Russia LLC se stává novým členem Factum Group, řetězce výzkumných agentur působících v zemích střední a východní Evropy. Skupina tak dále upevňuje svou pozici v regionu.

Analytics je jednou z významných nezávislých agentur v Rusku. Na trhu působí od roku 1996 a zabývá se výzkumy trhu i veřejného mínění. Pracuje jak pro velké nadnárodní společnosti, tak i pro lokální firmy například z oblastí FMCG, financí a pojišťovnictví, zdravotnického a farmaceutického průmyslu. Důvěru získala i u mnoha výzkumných středisek mimo jiné v USA, Francii, Singapuru nebo Velké Británii.

“Spolupráce s agenturou Analytics je pro skupinu Factum Group dalším logickým krokem, který umožní nabídku regionálních marketingových průzkumů včetně atraktivního ruského trhu a přinese významné synergie při využívání značkových řešení skupiny Factum Group,” komentoval dohodu Jan Herzmann, CEO Factum Group.

Kromě Ruska jsou ve skupině Factum Group zastoupeny výzkumné agentury z Běloruska, České republiky, Estonska, Litvy, Lotyšska, Maďarska, Německa, Polska, Slovenska a Ukrajiny.
Pro další informace prosím kontaktujte:
Jan Herzmann
Tel.: +420 731 403 699
Fax: +420 233 111 002
e-mail: herzmann@ppmfactum.cz