Factum Invenio posílil Robert Stránský

24. 10. 2008
Vedení Factum Invenio se dohodlo na spolupráci s jedním z předních českých odborníků na marketingový výzkum Robertem Stránským. Robert Stránský strávil v letošním roce několik měsíců v Rusku, kde se zaměřil například na podporu vstupu společnosti Linea Recta International na tamější rychle rostoucí trh. V Moskvě spolupracoval také s GfK, podílel se na nových rozvojových projektech a zároveň na procesním řízení obchodních činností s klíčovými zákazníky v oblasti maloobchodu.

V předchozím pražském působišti (GfK Praha) pracoval v klientském servisu, věnoval se oblasti spotřební elektroniky včetně foto a obsluhoval mezinárodní klienty působící na tomto poli v ČR. V krátké době pak převzal kompletně vedení divize Retail and Technology a stal se zodpovědným za všechny její aktivity v Čechách i na Slovensku.

Robert Stránský pravidelně Vystupuje jako řečník resp. moderátor na konferencích v oblasti obchodu. Působí rovněž jako hostující přednášející na VŠE v Praze, Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a CMC v Čelákovicích.

O svém příchodu na nové působiště Robert Stránský řekl. „Příchod do Factum Invenio vnímám jako příležitost nastoupit do dynamické a rozvíjející se výzkumné agentury. Chci zde uplatnit své dlouholeté zkušenosti ze společností ETA, GfK i Linea Recta zejména z oblasti řízení vztahů s klíčovými zákazníky v mezinárodním prostředí. Chci tím posílit pozice společnosti Factum Invenio jak na českém, tak i středoevropském trhu.“