Factum Invenio se vrací do SIMAR

21. 06. 2011

Obnovení kontrol standardů kvality výzkumu trhu a veřejného mínění změnilo postoj vedení Factum Invenio k členství ve sdružení SIMAR.

Společnost Factum Invenio vystoupila před několika lety ze sdružení SIMAR v situaci, kdy absence kontrol práce agentur umožňovala prakticky jakékoli firmě tvrdit, že dodržuje standardy kvality. Obnovení kontrolní činnosti, k němuž na půdě SIMAR došlo v letošním roce, změnilo postoj vedení Factum Invenio ke členství ve sdružení SIMAR. Dnes odeslala společnost Factum Invenio výkonnému řediteli SIMAR dr. Zahradníčkovi přihlášku, na jejímž základě obnoví svoji pozici řádného člena SIMAR.

„Standardy kvality práce, které jsme na půdě SIMAR v minulosti pomáhali formulovat, považujeme za důležitý prvek kultivace našeho oboru. Nemohli jsme se ale smířit s tím, že se jimi mohly zaštiťovat i firmy, u nichž jsme měli o skutečné kvalitě práce pochybnosti. Obnovení kontrol bude pro klienty znamenat skutečnou záruku kvality práce. Proto se do SIMAR vracíme a doslova se těšíme na to, až tato nezávislá kontrola potvrdí i naši spolehlivost,“ říká k tomu Jan Herzmann, Managing Partner ppm factum a jednatel Factum Invenio.Pro další informace prosím kontaktujte:
Jan Herzmann
Tel.: +420 233 111 000
Fax: +420 233 111 002
gsm: +420 731 403 699
e-mail: herzmann@ppmfactum.cz