Hledáme dataře/datařku

Naše společnost - ppm factum research se zabývá sociologickými a marketingovými výzkumy. V současné době hledáme nového člena týmu, který bude mít na starosti zpracování dat z terénu a správu databází.

Pozice je vhodná pro:

1. Čerstvé absolventy VŠ se zkušenostmi z oborů matematika, statistika, databázové systémy apod.

2. Mírně zkušenější pracovníky z oboru výzkumu trhu či se zkušenostmi se zpracováváním dat

Náplň práce

  • zpracování a analýza dat v SPSS a MS Excel
  • statistické poradenství při řešení projektů
  • součinnost při tvorbě dotazníků s ohledem na využitelnost dat
  • hledání nových řešení a postupů při realizaci výzkumů

Požadujeme

Hodně pomůže, když budete umět

  • alespoň základy statistických nebo matematickým modelů
  • pracovat s SPSS, SAS nebo jinými statistickými programy
  • programovat
  • mít zkušenosti se správou databází a práci s většími objemy dat
  • mít analytické myšlení a ovládat minimálně práci s MS Excel a jeho funkcemi

Nicméně většinu úkonů se u nás stejně budete učit, důležité je tedy mít spíše předpoklady, než všechno již umět.

Nabízíme

  • pozici vhodnou i pro absolventy
  • možnost práce i na zkrácený úvazek – i když preferujeme full time.
  • zajímavou a tvůrčí práci v přátelském kolektivu
  • odborný růst
  • odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
  • práci v dostupné lokalitě u metra Nové Butovice

Předpokládaný termín nástupu – ihned.

V případě zájmu se budeme těšit na Váš strukturovaný životopis.

Kontaktní osoba:

Vojtěch Hündl, Research Director
E-mail: hundl@ppmfactum.cz
Tel.: +420 731 403 626

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.

(max. 3 MB)

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.