Hledáme Projektového manažera/manažerku

Naše společnost - ppm factum research se zabývá sociologickými a marketingovými výzkumy. V současné době hledáme nového člena týmu, který bude mít na starosti samostatné vedení různých projektů.

Pozice je vhodná pro uchazeče či uchazečky se zkušenostmi s výzkumem či prací s daty.

Náplň práce:

  • vedení a realizace kvantitativních výzkumných projektů
  • tvorba nabídek a aplikace výzkumných nástrojů
  • analýza a interpretace výsledků studií
  • podíl na prezentacích pro klienty

Požadujeme

Hodně pomůže, když budete:

  • mít zkušenosti s kvalitativními šetřeními na straně agentury nebo klientů
  • umět přemýšlet analyticky, a být pečliví
  • mít velmi dobré organizační schopnosti a pracovat v kolektivu
  • umět velmi dobře s MS Word, Excel a Powerpoint

Hodně úkonů se u nás ale stejně budete učit. I když Vám znalost oboru rozhodně pomůže, je také důležité mít k práci dobré předpoklady.

Nabízíme

  • možnost práce i na zkrácený úvazek – i když rozhodně preferujeme full time.
  • po zaškolení možnost práce z domova – i když preferujeme práci s námi v jedné budově (přeci jen, komunikaci z očí do očí se nic nevyrovná)
  • zajímavou a tvůrčí práci v přátelském kolektivu
  • odborný růst, řešení projektů pro zajímavé klienty
  • odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
  • práci v dostupné lokalitě u metra Nové Butovice

Předpokládaný termín nástupu – ihned.

V případě zájmu se budeme těšit na Váš strukturovaný životopis.

Kontaktní osoba:

Vojtěch Hündl, Research Director
E-mail: hundl@ppmfactum.cz
Tel.: +420 731 403 626

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.

(max. 3 MB)

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.