Hledáme Research Executive

Naše společnost se zabývá sociologickými a marketingovými výzkumy. V současné době hledáme nového člena týmu, který bude k ruce projektovým managerům a bude pomáhat se zajištěním chodu výzkumných projektů.

Pozice je především vhodná pro studenty, ale také pro zkušenější administrativní pracovníky.

Hledáme Research Executive – pomoc s vedením marketingových výzkumů

Náplň práce:

  • Kontrola čísel, tabulek, dotazníků
  • Psaní a především kontrola závěrečných zpráv
  • Tvorba grafů, tabulek

Co rozhodně potřebujete:

  • Pečlivost
  • Spolehlivost
  • Časovou flexibilitu

Hodně pomůže, když budete:

  • Mít zkušenosti s kvalitativními šetřeními
  • Umět přemýšlet analyticky,
  • Mít velmi dobré organizační schopnosti a pracovat v kolektivu
  • Umět velmi dobře s MS Word, Excel a Powerpoint

Hodně úkonů se u nás ale stejně budete učit. I když Vám znalost oboru rozhodně pomůže, je také důležité mít k práci dobré předpoklady.

Nabízíme:

  • Možnost práce i na zkrácený úvazek – i když rozhodně preferujeme full time.
  • Po zaškolení možnost práce z domova – i když preferujeme práci s námi v jedné budově (přeci jen, komunikaci z očí do očí se nic nevyrovná)
  • Stabilní práci v přátelském kolektivu
  • Možnost odborného růstu – z Research Executiva se časem snadno může stát projektový manager.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
  • Práci v dostupné lokalitě u metra Nové Butovice
  • Předpokládaný termín nástupu – ihned.

Kontaktní osoba:

Vojtěch Hündl, Research Director
E-mail: hundl@ppmfactum.cz
Tel.: +420 731 403 626

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.

(max. 3 MB)

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobních údajů.