Research specialist

Research specialist (koordinace sběru dat) s běžnou uživatelskou znalostí práce na PC.

Jsme výzkumná agentura ppm factum research s.r.o. a v současnosti hledáme posilu na pozici pracovníka terénního oddělení.
Hledáme pečlivého, spolehlivého a komunikativního kolegu.

Nabízíme práci na poloviční úvazek

Náplň práce

  • zajištění koordinace projektů
  • komunikace s tazateli
  • sledování a evidence průběhu zakázek
  • zapojení do všech fází realizace zakázky – od přípravy až po shromáždění a kontrolu dotazníků a dalších vstupů před předáním zpracovateli
  • telefonická podpora  pro spolupracovníky  v terénu (po zaškolení)

Požadujeme

  • dokončené SŠ vzdělání s maturitou
  • logické / analytické myšlení
  • uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • velmi dobré komunikační dovednosti (rodilý mluvčí v češtině či slovenštině)
  • určitou časovou flexibilitu s ohledem na nepravidelnost realizace zakázek (převážná část výkonu se předpokládá v odpoledních, případně podvečerních hodinách)
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • pozici vhodnou pro toho, kdo hledá stabilní přivýdělek (důchodce, student, maminka)
  • zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • zázemí stabilní firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení

V případě zájmu se budeme těšit na Vaše CV a krátký motivační dopis.

Kontaktní osoba:

Jana Pátková, Field Manager                   Miroslav Fous, Research Director
E-mail: patkova@ppmfactum.cz             E-mail: fous@ppmfactum.cz
Tel.: +420 731 403 670                             Tel.: +420 731 403 641